Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

BGN Nieruchomości

Zatorska 9 Wrocław

Mapa

697 780...

697 780 543

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Ogłoszenia BGN Nieruchomości

Filtruj

1 500 000 zł3 891 m² 385,51 zł/m²

Bartosz Głowacki

Bartosz Głowacki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona we Wrocławiu dzielnica Psie Pole, ul. Strachocińska Powierzchnia 3891 mkw - działka płaska nie ogrodzona. Duży potencjał...

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł671 m² 171,39 zł/m²

Bartosz Głowacki

Bartosz Głowacki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Lubawka, powiat kamiennogórski województwo dolnośląskie. Malowniczo położona działka na linii lasu,...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

Bartosz Głowacki

Bartosz Głowacki

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki. Wrocławski "manhattan" - salon , sypialnia, pokój biurowy, łazienka,...

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł34,58 m² 67,96 zł/m²

Bartosz Głowacki

Bartosz Głowacki

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. Dwu pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, dzielnica krzyki, ul. Komedy. Mieszkanie na czwartym piętrze, dwa balkony, powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł41,80 m² 18 612,44 zł/m²

Bartosz Głowacki

Bartosz Głowacki

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English below - available now. Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Wrocławia - dzielnica Śródmieście, ul. Kurkowa. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

Bartosz Głowacki

Bartosz Głowacki

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

English below. Trzypokojowe mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu - dzielnica Fabryczna, ul. Drzewieckiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022r....